Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE
GurmanTV
Medoks Spot

Soutěž

SOUTĚŽ O VSTUPENKY NA LETNÍ ETAPU FLORA OLOMOUC 2017

V naší soutěži máte možnost vyhrát od VÝSTAVIŠTĚ FLORA OLOMOUC celkem 5 párů vstupenek na letní etapu mezinárodní květinové výstavy a zahradnického veletrhu Flora Olomouc, která se na stejnojmenném olomouckém výstavišti uskuteční od 17. do 20. srpna 2017. Nápovědu můžete najít na http://www.flora-ol.cz/akce/flora-olomouc-2017-letni-etapa .

Jak se jmenuje ochutnávka vín, která bude probíhat na terase pavilonu A?

A) Bílé mezi růžemi

B) Červené mezi mečíky

C) Růžové mezi růžemi

SMS ve tvaru „jméno, příjmení, adresa, správná odpověď“ zasílejte do 17. srpna 2017 na číslo 770 149 723. Cena jedné SMS se řídí tarifem vašeho operátora. O výhře rozhoduje pořadí došlých SMS zpráv. O pořadí došlých odpovědí rozhoduje termín jejich doručení. Z jednoho telefonního čísla platí jedna odeslaná SMS zpráva. Odesílatelé správné odpovědi s pořadovým číslem 10, 15, 20, 25, 30 vyhrávají. Výherci soutěže budou vyrozuměni prostřednictvím SMS.

 

 

 

 

 

 

 

Chcete oslovit potencionální zákazníky? Máte zájem věnovat do naší soutěže hodnotnou cenu? Pak nám pošlete zprávu na e-mail redakce (zavináč) stamgastagurman.cz a my se vám ozveme!
Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
Ogar Hotel a valašský šenk     Hotel La Fresca     zlin.cz    
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2017, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz